Gusto Karta je pro každého teenagera

Dostávat kapesné je super.

Pokud máma s tátou vědí, že jsi v bezpečí a nemusí se strachovat, že si za kapesné kupuješ třeba cigarety, je pro ně mnohem jednodušší ti kapesné dávat. A Gusto Karta je přesně taková. Můžeš s ní kupovat dobroty nebo svačinky. Máma je v klidu a ty máš vždy dost peněz třeba na nějaké dobré kafe, fresh, zmrzku nebo svačinu...

Číst dál
Objednat kartu
Gusto Karta : 4 výhody pro každého teenagera
 • Kapesné je fajn

  Dostávat kapesné je vždycky fajn. Rodiče se mu ale někdy brání, protože nemají kontrolu nad tím, za co jej utrácíš. Gusto Karta ti nechá svobodu vybrat si v oblasti jídla, dobrot, káv, freshů, zmrzlin, prostě čehokoliv, co se dá jíst a pít (teda, mimo alkoholu, samozřejmě...)

 • Můžu pozvat kamarády na jídlo nebo pití

  A nemusí být jen pro tebe. Karta hlídá, abys denně neutratil víc než 500 Kč, ale můžeš na něco dobrého klidně pozvat i někoho dalšího. Vybrat si můžeš třeba ve Fruitisimu, KFC...

 • Nikdo mi nevezme hotovost

  Tahat s sebou mince je trochu oldskůl. S kartou zaplatíš vždycky tolik, kolik platit máš a nepoškrábeš si mobil drobnýma. Jo, a taky ti nikdo kapesné neštípne...

 • Nemusím řešit PINy a složité aktivace

  Pamatovat si PINy a složitě aktivovat kartu je v dnešní době trochu přežitek. S Gusto Kartou je to mnohem jednodušší, prostě ji používáte. Bez PINu a otravného aktivování.

Objednat kartu
Dotazy, které nám často pokládáte
Jak se to vezme. Když budou mít jistotu, že kapesné utratíš rozumně, asi se ti povede vyjednat větší kapesné. Jídlo a potraviny si stejně kupuješ. Dohodni se tedy s Vašimi na tom, aby část kapesného byla formou Gusto Karty, část běžnými penězi a budeš na tom nejlépe.
Stačí se přihlásit do svého účtu a kartu zablokovat, hned se z ní stane jen kus plastu. Nebo můžeš zavolat, uděláme to za tebe.
Těch míst je dneska už velká spousta. Když budeš potřebovat svačinu, můžeš třeba do Tesca nebo Alberta, na něco dobrého třeba do Fruitisima. Stačí se kouknout do svého účtu a najít si restaurace a prodejny v okolí.
Feedback

Představuje jednoduchou a elegantní cestu, jak vypomoci starším rodičům v jejich důchodu a neranit jejich hrdost. Přispějete jim na nákupy či občasný výlet do restaurace bez pocitu závislosti.

Gusto Karta jako příspěvek prarodičům:

Objednat kartu