Gusto Karta : bezpečné kapesné pro ty, na kterých vám záleží

Kapesné pro děti:

 • Účelné kapesné: děti si můžou koupit jen to dobré
 • Učí děti finanční gramotnosti
 • Snadná správa a přehled jak pro rodiče, tak i pro děti
 • Snadné a rychlé dobití
 • Karta a dobití zdarma!

Naučit děti pracovat s penězi je důležitý krok, měl by ale být bezpečný. Proto je tu bezpečné kapesné od Gusto Karty.

Číst dál
Objednat kartu
Gusto Karta : 4 výhody bezpečného kapesného
Gusto Karta je bezpečné kapesné. Díky ní se nebudete muset rozpakovat dětem kapesné dát. Víte, že si s ní nekoupí nic, co byste jim sami nedovolili.
 • Kapesné s jasně daným účelem

  Dávat dětem kapesné pomáhá rozvíjet jejich finanční gramotnost. Ale co když budou utrácet za hlouposti? Gusto Karta tohle dilema řeší. Peníze na jídlo třeba na intr nahrajte na kartu a zajistíte, že nepadnou na hadříky nebo elektroniku.

 • Snadné používání

  Používat Gusto Kartu je snadné pro každého. Je to bezkontaktní karta, stačí přiložit a „pípnout“.

 • Bezpečí

  Gusto Karta se může ztratit nebo se dostat do nepovolaných rukou, kapesné na ní ale ne. Kartu lze ihned zablokovat a kapesné zůstane bezpečně na účtu.

 • Přehled a snadné dobití

  Mít přehled nad tím, zda mají děti ještě peníze na jídlo a mít možnost je rychle dobít, když je potřeba. A pokud budete chtít, můžete sledovat také to, kde vaše děti kartou platí.

Zkušenosti našich klientů

Pavlína, maminka

Gusto Kartu jsem objednala pro dceru, která je na intru. Peníze na jídlo jí dávám na Gusto Kartu, přidávám něco na kafíčka a občas nějakou tu večeři. Kapesné si šetří na hadříky a koncerty. Bez Gusto Karty bych neměla jistotu, že se nají

Honza, syn

Své rodiče se snažím podporovat jak jen to jde, ale peníze si ode mě brát nechtějí. Vyřešil jsem to Gusto Kartou, každý měsíc jim přispěju na Gusto Kartu, díky ní si mohou občas dojít na oběd a nepočítají každou korunu. A nemusím se s mámou ve dveřích hádat o obálku s bankovkami

Jana, dcera a maminka

Děti a rodiče, to je takový dvojboj, odborně se tomu prý říká sendvičová generace, staráte se o obě generace. Pomáhá mi v tom Gusto Karta, dětem i rodičům jsem ji pořídila a vím, že mi stačí 3 minuty na to, abych vyřešila kapesné i příspěvek prarodičům

Objednat kartu
3 časté otázky, které nám pokládáte
Ano, může. Gusto Kartu pro děti nebo rodiče si může objednat úplně každý, stačí nakoupit jako v běžném e-shopu objednejte zde
Gusto Karta je vlastně elektronická stravenka, kterou zaměstnavatelé kupují svým zaměstnancům. Její účel je ale vymezen zákonem právě na potraviny a pokrmy. Smluvně máme ošetřeno, že nic jiného nebude možné kartou zaplatit.
Kapesné je vždy věc, o které je potřeba diskutovat. Nejlépe asi funguje, když část je Gusto Kartou účelově vázána na nákup potravin, další část je pak volná, třeba na nákupy něčeho hezkého na sebe.
Feedback

Představuje jednoduchou a elegantní cestu, jak vypomoci starším rodičům v jejich důchodu a neranit jejich hrdost. Přispějete jim na nákupy či občasný výlet do restaurace bez pocitu závislosti.

Gusto Karta jako příspěvek prarodičům:

Objednat kartu