5 snadných kroků k vaší Gusto Kartě

1. Vytvoření účtu
Nejprve se potřebujeme poznat... Stačí nám jméno a platný email a my pro vás vytvoříme účet, abyste se mohli s Gusto Kartou seznámit a podívat se třeba na akceptační síť.
2. Objednávka
Už se známe, můžeme pokračovat... Ve svém účtu si můžete objednat karty pro své blízké. Je to snadné, potřebujeme jen vědět, pro koho karty jsou a kolik prostředků na ni nahrát.
Kolik mě to bude stát?
3. Platba
...a pak i dokončit objednávku zaplacením Platba může proběhnout z běžného účtu, platební bránou nebo platebním tlačítkem jako na běžných e-shopech. Seznamte se s aktuálním ceníkem.
4. Výroba a dodání karet
Jakmile je zaplaceno, pouštíme se práce. Karty pro vás začínáme obratem vyrábět. Nejpozději do 10 pracovních dní je expedujeme a posíláme na zadanou adresu.
5. Aktivace karet
Karty jsou u vás. Aktivujte a rozdejte je blízkým. Karty aktivujete vy, jste jejich administrátor. Aktivace proběhne na pár kliků. A pak už si můžete užívat bezpečí a klidu bez starostí.
Objednat kartu
A co bude dál?
Stali jste se administrátorem rodinných karet. Aktivujete je, jejich držitelům nastavíte přístup do portálu, ve kterém uvidí seznam míst, kde je možné platit. Vidí také detail karty včetně zůstatku a možnosti blokace. Vy vidíte, kde a kolik kdo utrácí. A dobití je otázkou několika minut.
Kolik mě bude Gusto Karta stát?

Vydání karty

Pokud je objednávka kreditu alespoň 500 Kč, je karta za 0 Kč.

Pokud je objednávka menší, je cena karty 100 Kč.

Doprava karty

80 Kč

120 Kč za zásilku, pokud objednáte více karet

Navýšení stravného

Provize za dobití – 0 Kč

Ceny jsou uvedeny s DPH.